Perakende sektöründe paketlemenin
Premium hali

Seçim sizin Premium prestij için karton çanta.

Premium Kalite

Harika kağıtlar, kuşe , bristol, 1. Hamur, natural kraft gibi temel kağıt seçenekleri parlak gösterişli ofset baskılar, fotoğraf veya pantone renklerin en berrak baskılı hali.

Selefonla lamine edilmiş dış yüzeyleri lak, varak yaldız veya gofre ile süsleyebilirsiniz, özel kesim, kurdele, grogren, jüt, koton, pp gibi farklı ve çok kaliteli sap seçeneklerini metal kapsüller ile destekleyip birbirinden çok farklı harika karton çantalar tasarlayabilir müşterinize ürünlerinizi Premium kalite ile sunabilirsiniz.

 

Sık Sorulan Sorular


Soru: Minumum üretim adeti kaç?

Cevap: Minumum 500 Adet üretiyoruz.

Soru: Teslim süresi ne kadar?

Cevap: 7 iş gününde teslim ediyoruz.

Soru: Hazır ebatta az sayıda ürün satışı yapıyor musunuz?

Cevap: Sadece markalara özel üretim yapıyoruz hazır ebatlı boş ürün satmıyoruz.


- Karton poşetleri hangi sektörde kullanacağınızı satış temsilcisine bildirmeniz durumunda size ihtiyacınız olan özellikte bir ürün tavsiyesinde bulunacaktır.
- Minumum 500 adet ürettirmenizi öneririz.
- Üretim süremiz genellikle 10 iş günüdür.
- Zemini renkli olan kağıt seçimlerinde üstüne basılı renklerde sapmalar olması doğaldır.
- Kuşe kağıtların iç kısımında çatlamalar olabilir bu defo değil kağıdın türündendir.
- Kuşe kağıtlara yaptığımız laminasyon sayesinde ürünlerinizi sorunsuzca kullanabilirsiniz.
- El işçiliği ile yapıştırılan karton poşetlerde zaman zaman yüzeyde lekelenme olabilir bu düzeltilebilir bir sorundur satış temsilcinizle iletişime geçin.
- Katlamalar sırasında ürünlerin bazı noktalarında zaman zaman kırılmalar olabilir bu doğaldır.
- Zaman zaman poşetlerin alt veya yan yapışma bölgelerinde olabilecek açılmalar olabilir.
- FSC sertifikalı kağıtlardan üretim yapabiliyoruz.
- Kağıtlarımızın tamamı dönüştürülebilir kağıtlardır. Dönüştürülmüş ve dönüşebilen kağıtlar kullanıyoruz.

Karton çanta fiyatları

Sıklıkla ürettiğimiz Karton çantaları aşağıda sıraladık!
Aşağıda bulunan tabloda tablar arasında geçiş yaparak ölçülere, o ölçü grubuna ait fiyatlara ve ölçüye ait bıçak izine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Size uygun bir poşet veya kutu ölçüsü bulamadınız mı?
Bizimle iletişime geçin size uygun çantayı, kutuyu birlikte belirleyelim
Ölçülerin tümü KÖRÜK*EN*YÜKSEKLİK olarak sıralanmıştır.
Ölçüler mm cinsinden verilmiştir.
Fiyatlara dahil özellikler 210gr Amerikan Bristol, Parlak Kuşe, PP Sap olarak verilmiştir.
Diğer sap ve kağıtlarla oluşabilecek kombinasyonların fiyatları ayrıca tarafınıza bildirilecektir.
Değerli müşterimiz listelerde oluşabilecek uyuşmazlıklarda şirketimiz düzeltme hakkını saklı tutar.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Karton çanta nasıl ölçülür

Karton çantaları resimde gösterdiğimiz gibi ölçebilirsiniz.

 

Karton çanta hakkında...


Marka iletişiminizi destekleyin

Müşteri memnuniyetini arttırmanın en etkili yollarından birisi de, ürünlerinizi çok daha göz alıcı bir şekilde sunmanızdır. Özellikle markanızın ürünlerini satın alan müşterinizin mağazadan çıkarken yanında taşıdığı karton poşet çeşitleri de tam olarak bu noktada büyük önem taşır. Çünkü mağazadan çıktıktan sonra dahi defalarca kullanılabilecek bir objeye sahip olan müşteriler, karton poşetinizi kullanmaya devam ettikçe reklamınızı yapmaya devam eder.Ambalajlama, tasarım ya da işlevsellik açısından ürününüzü çok daha ilgi çekici bir hale getiren karton poşet modeller, birbirinden farklı şekillerle, müşterilerinize kaliteli bir alışveriş sunar. Ayakkabı kutusu, hediyelik eşya paketi, mücevher kabı ya da taşıma çantası olarak müşterilerinize sunabileceğiniz karton poşetler sayesinde, ürünlerinizi çok daha şık bir hale getirebilir, mağazalarınız için yepyeni bir iletişim kanalı elde edebilirsiniz.

Kurumsal kimliğinize göre grafik tasarım desteği

İşlevselliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan, farklı saplar ile hareketlendirilmiş karton poşet modelleri, markanız ile bütünleşmiş çizgileri de rahatlıkla tasarımlarınızda kullanabileceğiniz bir kullanım sunar. Markanızın en iyi şekilde temsil edilmesi için grafik tasarım desteği sağlıyoruz. Karton ve kağıt gibi selüloz içeren yüzeylerde en doğru sonuçları elde etmek üzerine uzmanlaşmış uzman bir grafik tasarım ekibini bünyesinde barındırıyoruz, logonuzun ya da kampanyanızın renklerini en doğru şekilde kağıt yüzeylere yansıtır. Hem müşterilerinizin görsel hafızasına hem de renk algısına hitap eden tasarımlar sayesinde, vermek istediğiniz mesajı net bir şekilde verebilir, marka elçilerinizin ürününüzü yaymasını keyifle izleyebilirsiniz.Karton poşet, ya da hediye paketleri ile geniş ürün yelpazesi, kampanyalarınıza ya da iletişim kanalınıza uygun farklı çözümleri de beraberinde sunar. Özel tasarım kaplamalar, koruma kılıfları, ambalajlar ya da parfüm kutuları gibi farklı ihtiyaçlar için de çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle lütfen iletişime geçin.

Markanızın görünürlüğünü arttıran kurumsal karton poşet çeşitleri

Perakende, pastacılık, hediyelik eşya gibi farklı sektörlerin sıklıkla başvurduğu kağıt poşet çeşitleri, ürünlerinizi çok daha şık bir şekilde sunabileceğiniz bir ortam sunar. Markanızın öne çıkan çizgileri, logosu ya da sloganları ile donatabileceğiniz birbirinden farklı boyutlardaki karton poşetler sayesinde müşterileriniz için çok daha güzel bir sunum yapabilir, markanız ile kurdukları bağı güçlendirebilirsiniz.

Biz Kimiz
× Bize WhatsApp'tan ulaşın!