Burgu saplı
veya Büklüm saplı
nasıl telafuz edildiği önemli değil!


Önemli olan fiyatlarının çok ucuz olması

Üretimini yaptığımız sap modelleri.


Beyaz kraft

Beyaz olarak gördüğünüz kağıt poşet beyaz kraft imal edilmiş, sap rengini siyah veya beyaz olarak tercih edebilirsiniz, stok durumuna göre farklı renklerde saplar da takabiliyoruz lütfen satış danışmanından bilgi alın.


Natural kraft

Beyaz olarak gördüğünüz kağıt poşet Natural krafttan imal edilmiş, sap rengini natural olarak kullandık, stok durumuna göre farklı renklerde saplar da takabiliyoruz lütfen satış danışmanından bilgi alın. Yeşil renk baskı kullanmamızın bir sebebi var boyalar örtücü olmadığı için basıldıkları kağıdın tonuna göre bir parça koyulaştığını görüp bilmenizi istememizden dolayıdır.


Sık Sorulan Sorular


Soru: Minumum üretim adeti kaç?

Cevap: 3 Renge kadar her ebat için minumum 10.000 Adet üretiyoruz.

Soru: Teslim süresi ne kadar?

Cevap: 15 ila 20 iş günü aralığında.

Soru: Hazır ebatta az sayıda ürün satışı yapıyor musunuz?

Cevap: Sadece markalara özel üretim yapıyoruz hazır ebatlı boş ürün satmıyoruz.

Soru: Baskı ve yapışma sistemi hakkında bilgi verir misiniz?

Cevap: Baskı Flekso sistemiyle bobin olarak yapılıyor. Yapışmalar sıcak tutkal ile el değmeden yapışıyor.

Soru: Teslimatta nasıl paketleniyor?

Cevap: Ebada bağlı olarak 200 veya 225 adetlik 60*40*40cm'lik kolilerde teslimat yapıyoruz.

Burgu Saplı Poşet Hakkında

Kaliteli Ürünlere Kaliteli Kağıt Poşet

Mağazanızdan alışveriş yapan müşterilerinizin beklentisine karşılık gelen sağlam, kaliteli, geri dönüşümlü ve şık kağıt poşet modelleri, markanızın tanıtımında da en önemli görsel araç oluyor. Perakende sektöründe veya hizmet sektöründe, satış ve pazarlamanın önemi günümüzde giderek daha da öne çıkıyor. Müşterilere, tüketicilere sunulan ürünlerin kalitesinin yanı sıra ürettiklerinizi veya satışını yaptığınız mal ve hizmetleri hangi ambalajla sunduğunuz da bir o kadar önem taşıyor. Markanın niteliği ile ambalajın niteliği doğru orantılı olarak satışlara yansıyor. Markalar Ucuz Kağıt Poşet Ayrıcalığını Yaşıyor

Ürününüze ve markanıza olan talebi arttırmanın en önemli yollarının başında ürünün niteliği ve sonrasında da reklam ve tanıtım geliyor. Her farklı ürüne uygun şekilde dizayn edilen geri dönüşümlü kağıt poşetler, geniş ürün yelpazesiyle sizi ve sizden alışveriş yapan tüketicileri mutlu ediyor. Sürdürülebilir üretim ve pazarlama için ürününüzü müşterinize layık olan en güzel ambalajda sunabilirsiniz. Ucuz fiyat, kaliteye uygun fiyat garantisi veriyoruz, dürüst ve güvenilir kimliğimizle sektörün en önde gelen mağazaları ve markalarıyla çalışmayı sürdürüyoruz. Çevreci, Ekonomik ve Etkili bir Reklam Aracı Kağıt Poşet

Reklam ve tanıtımın görsel ve işitsel unsurlardan ibaret olmakla kalmayıp promosyon yönüyle de öne çıktığı ürün ve hizmet pazarlaması sektörlerinde, kağıt poşet ve çantalar alternatif bir reklam aracı olarak görülüyor.

Burgu saplı poşet nasıl ölçülür

Burgu saplı poşetleri resimde gösterdiğimiz gibi ölçebilirsiniz.

Biz Kimiz
× Bize WhatsApp'tan ulaşın!